Zachęcamy do nabywania naszych preparatów z uwzględnieniem 30 dniowej gwarancji zwrotu towaru i odzyskania całej kwoty.

ODABAN® był pierwszą na świecie firmą, produkującą preparaty przeciwpotowe, dając gwarancję zwrotu pieniędzy. To zobowiązanie działa już od ponad 50 lat.

Wszystkie oferowane przez nas preparaty ODABAN® są sprzedawane z 30 dniową gwarancją zwrotu. Jeżeli produkty nie zaspokoją Państwa oczekiwań, można liczyć na ich zwrot w ciągu 30 dni od daty nabycia. W tym celu prosimy o prześlij nam e-mail na info@odaban.lt aby uzyskać numer zwrotny RMA i a kiedy otrzymasz nasz e-mail z numerem zwrotnym, wyślij towar pod nasz adres: UAB Vabank LT ODABAN Baltic, Mickiewicza 49, 16-515 Punsk (Podlaskie województwo), Polska, +48690959991.

Po otrzymaniu towaru oraz wypełnionego i podpisanego protokołu zwrotu, w ciągu 5 dni roboczych zwrócimy pieniądze za nabyty towar (-y). Nie pokrywamy kosztów związanych ze zwrotem towaru i jego wysłaniem pocztą kurierską.

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na to, że skuteczność działania naszych preparatów w dużym stopniu zależy od sposobu ich użycia. Preparaty ODABAN, w szczególności antyperspirant w sprayu, są niezwykle skuteczne. Jednak każdy klient jest inny i powinien znaleźć najbardziej odpowiedni dla siebie sposób używania tych preparatów. Zbyt duża ilość może obniżyć skuteczność działania, w związku z czym, w celu zapewnienia pożądanego rezultatu, zachęcamy do rozpoczęcia od mniejszych ilości. Przed użyciem koniecznie należy zapoznać się z załączoną do produktu informacją, zawierającą szczegółową instrukcję użycia. Przed zwrotem nabytych preparatów prosimy o kontakt mailowy na adres info@odaban.lt i dokładne opisanie, z jakiego preparatu i w jaki sposób Państwo korzystali. Często nasze porady są niezwykle pomocne w rozwiązaniu kwestii dotyczących efektywności użycia preparatu, co sprawia, że konsumenci są zadowoleni z końcowego wyniku.