Dostawa wszystkich towarów pocztą poleconą jest nieodpłatna.

Towary są wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od ich zamówienia. Do miast na terenie Polski przesyłka dociera zwykle w ciągu 4-6 dni roboczych. Niestety, listonosz nie zawsze jest w stanie dostarczyć przesyłkę do miejsca zamieszkania, gdyż zawsze wysyłamy ją pocztą poleconą. Dlatego w skrzynce pocztowej powinno pojawić się awizo, z którym należy udać się do urzędu pocztowego po odbiór przesyłki. Jeżeli w ciągu 10 dni roboczych nie otrzymają Państwo ani przesyłki, ani awizo, prosimy o kontakt z nami na adres mailowy: info@odaban.lt, wskażemy numer przesyłki, by można było zwrócić się do urzędu pocztowego i ją odebrać.

W razie pytań dotyczących dostawy lub jeżeli nie otrzymali Państwo na czas zamówionych produktów, prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się z nami na adres mailowy info@odaban.lt lub w dniach roboczych w godz. 9-17 pod numerem tel. +370 645 35003. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać zaistniałe problemy związane z Państwa zamówieniem.

Sprawdź status swojego zamówienia

Aby śledzić swoje zamówienie wpisz jego numer w polu poniżej i naciśnij przycisk "Śledź". Numer zamówienia znajdziesz na paragonie oraz w mailu potwierdzającym zamówienie, który do ciebie wysłaliśmy.